فرش مهستان | کار آفرین برتر کشور در سال ۱۳۹۳

شرکت فرش مهستان مفتخر است که برای اولین بار در جهان اقدام به تولید و عرضه فرش ماشینی در تراکم بالا به صورت اینکور پرایتد با طرح های متنوع و بسیار زیبا و بدیع به بازارهای جهانی نموده است.
شرکت فرش مهستان تولیدات خود را بر اساس بررسی های بازار جهانی به نحوی عرضه می نماید که می تواند در برگیرنده هرگونه فرهنگ و سلیقه ای در کشورهای مختلف جهان باشد.
شرکت فرش مهستان به منظور تامین نیازهای متنوع مشتریان از نظر نوع بافت و قیمت اقدام به تولید انواع فرش در شانه های مختلف و با تراکم های متنوع ( 3200- 1000) نموده است.

انواع تولیدات این شرکت عبارتند از : فرش های کلاسیک و مدرن دستبافت گونه از نوع اکرولیک و پلی استر و شانل در طرح ها و رنگ های متنوع.
شرکت فرش مهستان با داشتن بیش از 30 سال سابقه در صنعت فرش ماشینی و با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته این امکان را دارد تا فرش های در اندازه های متفاوت با رنگ بندی متنوع و هر نوع تراکم ، بافت ، نخ پرز و نشانه های اختصاصی برای سالن های کنفرانس ، هتل ها ، تالارها و مساجد تولید نماید.
شرکت فرش مهستان قادر است هر نوع طرح به دلخواه و مورد درخواست مشتری را در کمترین زمان ممکن تولید و با قیمت رقابتی عرضه نماید.

شرکت فرش مهستان اولین مبتکر و تولید کننده فرش کرک و ابریشم در جهان می باشد که توانسته در نمایشگاه دموتکس مشتریان زیادی را به خود جذب و تحسین همگان را برانگیزد.
این شرکت در راستای ارتقای کیفیت برتر وحمایت از مصرف کنندگان عزیز توانسته است با همت کارکنان شرکت و پشتیبانی مصرف کنندگان محترم موفق به دریافت لوح ملی سپاس و نشان کیفیت برتر جهانی الماس نشان برای اولین بار در ایران طی سالهای 2009 الی 2011 گردد، شایان ذکر است که محصولات تولیدی شرکت فرش مهستان با عنایت به تاییدیه وزارت صنعت ، معدن و تجارت در زمره محصولات منتخب کشور ثبت گردیده است.