فرش سنتی و کلاسیک ایرانی مجموعه ایی بی نظیر از فرش مهستان

فرش های ماشینی 700 شانه با تراکم 2550

فرش سنتی تار و پودی از هنر اصیل ایرانی

فرش سنتی به مجموعه‌ایی از فرش‌ها گفته می‌شود که طر‌ح‌های آن رشته در نقوش اصیل ایرانی دارد. فرش سنتی ایرانی طرفداران بسیار زیادی در جهان دارد و سبکی کاملا شناخته شده است که سال‌ها و قرن‌ها میهمان خانه‌های طرفداران خود بوده است. نقوش اسلیمی، تذهیب و و هنر نگارگری مهمترین عناصر بصری فرش سنتی ایرانی می‌باشد.

امروزه فرش سنتی را با نام فرش کلاسیک هم می‌شناسند. فرش اصیل ایرانی با رنگ‌های خاصی در جهان معروف شده اند و سبک نقوش و انتخاب رنگ این فرش تمایز بسیار بزرگی را نسبت به رقبای جهانی ایجاد کرده است. فرش کلاسیک ایرانی با توجه به سبک فرش مدرن که جدیدا طرفدارانی را برای خود پیدا کرده همچنان در تزیین دکوراسیون منازل جایگاهی قوی برای خود دارد.

قیمت فرش سنتی و کلاسیک

قیمت فرش سنتی و کلاسیک بر پایه چند محور اصلی قرار دارد، قیمت فرش کلاسیک بر اساس تراکم، شانه، ابعاد و کیفیت تار و پود مورد محاسبه قرار می‌گیرد. قیمت فرش سنتی مهستان یکی از رقابتی ترین و اقتصادی ترین پیشنهاد‌های حال حاضر بازار فرش ایران است. بهترین و اصیل ترین نقش‌های ایرانی با بهترین کیفیت متریال‌های بکار رفته در فرش مهستان اجین شده‌اند تا بهترین کیفیت فرش سنتی را در کنار بهترین نقشه‌های فرش کلاسیک ایرانی با بهترین قیمت فرش ماشینی سنتی قرار دهند.

فرش سنتی اصیل ایرانی در فرش مهستان

با انقلاب بزرگی که در صنعت شکل گرفت بافت فرش هم دستخوش تغییرات عمده‌ایی شد و با ورود ماشین آلات صنعتی فرش ماشینی هم روانه بازار گردید. همکنون یکی از خوش نام ترین تولید کنندگان فرش سنتی ماشینی در ایران فرش مهستان می‌باشد که با قدمتی حدود ۴ دهه نامی پر آوازه در صنعت فرش ماشینی ایران می‌باشد. 

فرش مهستان علاوه بر فرش سنتی، فرش مدرن، کیلیم، وینتیج و فرش کودک را هم در فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه آنلاین ارائه می‌کند.